Tiropa

verified_user
44 likes
6 favorites
Zemaišu iela 3
LV - 1002 Riga, Latvija
Request for information

Similar companies to Tiropa

Tiropa Riga
Zemaišu iela 3, Riga
Uzņēmums „Tiropa” starptautisko kravas pārvadājumu tirgū darbojas jau kopš 1997…
"ICTA", SIA Riga
Markalnes iela 11/2, Riga
Логистическая компания, специализирующаяся на всех видах грузоперевозки, обраб…
LakTrans Riga
Pērses iela 9/11, Riga
Uzņēmums Firmas.lv dibināts ar mērķi attīstīt informatīvo pakalpojumu jomu, kas…
ENTREGA SIA Riga
K.Ulmana gatve 5, Riga
доставка, доставка грузов, грузоперевозки, грузовые перевозки, pārvadājumi, kra…

Tiropa Company Bio

Vispārīga informācija

Uzņēmums „Tiropa” starptautisko kravas pārvadājumu tirgū darbojas jau kopš 1997.gada, būdams jau kopš savas dibināšanas brīža Latvijas automobiļu asociācijas „Latvijas auto” pilnvērtīgs loceklis, bet kopš 1998.gada – „Latvijas kravas ekspeditoru asociācija” loceklis.

Mūsu kompānijas galvenais darbības virziens – kombinēto kravu pārvadājumi no Baltijas valstīm uz Eiropu un atpakaļ. Mēs veicam kravu pārvadājumus pa Eiropu, aptverot teritoriju no Spānijas un Itālijas dienvidiem līdz Krievijas tālo austrumu robežām. Klientu ērtībām mūsu pakalpojumi iedalās divos virzienos:

Pārvadājumi pa Baltijas valstu teritoriju (Latvija, Lietuva, Igaunija)
Starptautiskie autopārvadājumi.

Mūsu rīcībā ir liels autoparks, kas ietver vairāk kā astoņdesmit dažāda veida kravas tehnikas vienības, ieskaitot arī refrižeratorus. Visas mūsu kravas automašīnas ir aprīkotas ar tentiem, pacēlājiem un speciāliem stiprinājumiem kravas noturēšanai transportēšanas laikā, pateicoties kam mēs ātri un maksimāli kvalitatīvi piegādājam jebkuru kravu uz jebkuru galapunktu, kas ļauj klientam pašam kontrolēt savas preces kustību on-line režīmā.

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi, tāpēc mūsu Eiro-5 klases kravas automobiļi atbilst Eiropas Savienības noteiktajiem ekoloģijas un drošības standartiem.

Kravas, ko pārvadā mūsu kompānija, obligātā kārtā tiek apdrošinātas atbilstoši CMR atbildības ietvariem, šajā nolūkā mēs esam noslēguši kontraktu ar franču apdrošināšanas sabiedrību ”Goupama Transport”.

Nepieciešamības gadījumā vai arī pēc klienta vēlēšanās var veikt kravas papildus apdrošināšanu.

Savas pietiekami ilgstošās darbības periodā, būdama autopārvadājumu tirgus dalībniece, kompānija „Tiropa” ir sasniegusi diezgan labus rezultātus – līdz deviņiem tūkstošiem kravas pārvadājumu un vairāk kā četrsimts apmierinātu klientu gadā. Šajā laikā mēs esam saņēmuši milzum daudz pozitīvu atsauksmju, bet mūsu patstāvīgie klienti jau ir pārliecinājušies par mūsu kompetenci. Kompānija „Tiropa” lepojas ar saviem sasniegumiem; tā pauž savu sociālo atbildību, sniedzot atbalstu bērnu sporta klubam „Ziemeļpols”.

Mēs garantējam ērtības, ātru un kvalitatīvu darbu izpildi! Mēs ar prieku gaidīsim jaunus klientus cerībā uz turpmāku ilgstošu un veiksmīgu sadarbību!

Zemaišu iela 3 Riga

Darba laiks
pirmdiena:
09:00 - 18:00
otrdiena:
09:00 - 18:00
trešdiena:
09:00 - 18:00
ceturtdiena:
09:00 - 18:00
piektdiena:
09:00 - 18:00
Phone numbers
Tīmekļa vietnes
Sociālie konti
facebook
Kategorijas
kravas pārvadājumu uzņēmums

Tiropa Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company