Pilsētas Evakuators

verified_user
Kārļa Ūlmaņa Gatve 1
1010 Rīga, Latvija
phone
Click to show phone
Request for information

Similar companies to Pilsētas Evakuators

3Auto virsbūves remonta servis Rīga
Vestienas iela 2, Rīga
None
3Auto virsbūves remonta servis Rīga
Vestienas iela 2, Rīga
None
AMR Serviss, SIA Rīga
Ķengaraga iela 1, Rīga
None
AMR Serviss, SIA Rīga
Ķengaraga iela 1, Rīga
None

Pilsētas Evakuators Company Bio

Vispārīga informācija

Pilsētas Evakuators ir uzņēmums, kas specializējas transportlīdzekļu evakuācijas un kravu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums nodrošina palīdzību gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri ir saskārušies ar transportlīdzekļu problēmām, avarijām, negadījumiem ceļu satiksmē vai citas situācijās, kurās nepieciešama transportlīdzekļa pārvietošana.

Viens no uzņēmuma galvenajiem spēku avotiem ir viņu kompetentais un profesionālais personāls. Darbinieki ir pieredzējuši un apmācīti, lai rīkotos efektīvi un droši gan evakuācijas procesā, gan savā darbā ar klientiem.

Uzņēmums izmanto modernus evakuācijas transportlīdzekļus un aprīkojumu, lai nodrošinātu, ka transportlīdzekļi tiek pārvietoti drošā un piesardzīgā veidā. Tas dod klientiem mieru, ka viņu transportlīdzekļi tiks aizvesti uz paredzēto galamērķi, ievērojot visus drošības standartus.

Mēs esam zināmi arī ar savu ātro reaģēšanu un pieejamību. Viņi strādā visu diennakti, lai sniegtu nepieciešamo palīdzību klientiem jebkurā laikā un situācijā.

Pilsētas Evakuators rūpējas par klientu apmierinātību un cenšas nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus, kas palīdz rast risinājumus neplānotām situācijām saistībā ar transportlīdzekļiem. Viņu attieksme, rūpība un efektivitāte padara to par uzticamu un populāru uzņēmumu evakuācijas jomā.

Kopumā uzņēmums “Pilsētas evakuators” ir uzticams partneris situācijās, kad nepieciešama evakuācija par draudzīgu cenu. Viņu pieredze, kompetence un apņemšanās nodrošina drošību un mieru gan klientiem, gan iedzīvotājiem, kas uzticas viņu pakalpojumiem.

Uzņēmums piedāvā

Mūsu evakuatora pakalpojumi ir pieejami visā teritorijā, un mūsu speciālisti ir pieredzējuši un apmācīti, lai nodrošinātu augstas kvalitātes evakuācijas pakalpojumu sniegšanu. Apvienojot mūsu zināšanas un pieredzi ar moderniem evakuatora transportlīdzekļiem, mēs garantējam ātru un efektīvu risinājumu Jūsu auto evakuācijai.

Ja Jums ir nepieciešams auto evakuātors, sazinieties ar mums, un mēs nodrošināsim profesionālu un uzticamu evakuatora pakalpojumu, lai Jūs varētu ātri un droši tikt atpakaļ ceļā.

Uzņēmums gaida

Autoevakuators ir uzņēmums, kas specializējas transportlīdzekļu evakuācijas un kravu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums nodrošina palīdzību gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri ir saskārušies ar transportlīdzekļu problēmām, avarijām, negadījumiem ceļu satiksmē vai citas situācijās, kurās nepieciešama transportlīdzekļa pārvietošana.

Kārļa Ūlmaņa Gatve 1 Rīga

Darba laiks
Pirmdiena:
00:00 - 23:00
Otrdiena:
00:00 - 00:00
Trešdiena:
00:00 - 00:00
Ceturtdiena:
00:00 - 00:00
Piektdiena:
00:00 - 00:00
Sestdiena:
00:00 - 00:00
Svētdiena:
00:00 - 00:00
Atvērt informāciju
Stradajam 24/7
Phone numbers
Tīmekļa vietnes
Sociālie konti
facebook
Izveides gads
2019
Aktivitātes veidlapa
, ,
Tiesību forma
Sadarbība
Kategorijas
automašīnu virsbūvju bojājumu novēršana
Atslēgas vārdi
autoevakuators, evakuators, evakuacija

Pilsētas Evakuators Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company