InfoAuto.lv reklāmas pakalpojumi - Reklāmas izvietošana, vides reklāma, mobīlā reklāma

thumb_up 104 likes
rate_review 1 Reviews
Braucam pa visām adresēm
3401 Liepaja, Latvija
phone
Click to show phone
Request for information

InfoAuto.lv reklāmas pakalpojumi - Reklāmas izvietošana, vides reklāma, mobīlā reklāma Company Information

Vispārīga informācija

Šodien mūsu īpašais InfoAuto ir rets, savdabīgs un unikāls spēkrats, kurš pilda ļoti svarīgu funkciju mūsu ikdienā - TAS PIESAISTA CILVĒKU UZMANĪBU!

Lai arī šīs markas automasīnas vairākus desmitus gadu ilgā vēsturē bija visai ikdienišķi pārvietošanās līdzekļi, kuriem toreiz, bijušajā Padomju savienībā un pat aiz tālākām robežām neviens tā īpaši nepievērsa uzmanību, tomēr šodien šis auto vienaldzīgu neatstāj nevienu. Un tieši šā iemesla dēļ 2014. gadā tika pamanīts necils UAZ 3303 modelis, kuram sirds bija apstājusies, acu mirdzums izgaisis un dziesma nodziedāta. Taču neskatoties uz pesimistisko skatu, kaut kur zemapziņā tapa aicinājums dot šim noplukušajam "āzītim" otru dzīvību, lai tas ar jaunu sparu, krāšņumu un tēlu izceltos šodienas piesātinātajā modernisma un tehnoloģiju laikmetā, jo tikai ar šādām automašīnām mēs pa īstam varam sajust šo pirmatnējo auto šarmu un mehānikas būtību. Dzima ideja par InfoAuto.lv - par reklāmas platformu, kuru pamanīs ikviens, kuram InfoAuto lepni paripos garām!

Braucam pa visām adresēm Liepaja

Darba laiks
Phone number
+37126338020
Linki
Sociālie konti
Atslēgas vārdi
Reklamēšanas pakalpojumi

InfoAuto.lv reklāmas pakalpojumi - Reklāmas izvietošana, vides reklāma, mobīlā reklāma Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company