Elektrika SIA Valmiera

thumb_up 3435 likes
rate_review 50 Reviews
favorite 64 favorites
Jūrkalnes 15
LV-1046 Riga, Latvija
phone
Click to show phone
Request for information

Elektrika SIA Valmiera Company Information

General information

SIA „ELEKTRIKA” nodarbojas ar elektromateriālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. SIA „ELEKTRIKA” ir dibināta Latvijā, Rīgā 2009.gadā. Mūsu darbinieki ir ar vairāk kā 10 gadu pieredzi elektromateriālu tirdzniecības jomā. SIA „ELEKTRIKA” filiāles atrodas Rīgā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī. Centrālais ofiss un noliktava atrodas Rīgā.
Mēs nodarbojamies ar dažādu elektromateriālu tirdzniecību, piemērām: kabelis, elektriskie sadales skapji, ārējie un iekšējie apgaismes ķermeni un lampas, ielas apgaismojuma stabi un to pamati, automātika, instrumenti, instalācijas caurules, stiprinājuma materiāli, HVAC un IT produkcija.
Mūsu piegādātāji un partneri ir vadošie Eiropas ražotāji, piemērām: Tele-Fonika Baltic, Schaltbau GmbH, Schneider Electric, ABB, PHILIPS, Northclife, OBO Bettermann, DEVI, HAUPA GmBH un citi.
Mūsu klienti ir celtniecības un montāžas kompānijas, ražošanas kompānijas, DIY, pakalpojumu, servisa kompānijas, IT un telekomunikācijas kompānijas.
2012.gadā startēja SIA „ELEKTRIKA” interneta veikals: shop.elektrika.lv
No 2014.gada SIA „ELEKTRIKA” kļuva par Fegime Finland & Baltic group dalībnieku.

Jūrkalnes 15 Riga

Opening hours
pirmdiena:
08:30 - 17:00
otrdiena:
08:30 - 17:00
trešdiena:
08:30 - 17:00
ceturtdiena:
08:30 - 17:00
piektdiena:
08:30 - 17:00
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+37164235588
Linki
Sociālie konti
Keywords
Elektriķis

Elektrika SIA Valmiera Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company