DHS SIA

thumb_up 75 likes
Salamandras iela 1 k.2-8
LV-1024 Rīga, Latvija
phone
Click to show phone
Request for information

DHS SIA Company Information

General information

SIA "DHS" ir oficiālais Somijas uzņēmuma Soft Protector Oy pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes inovatīvus produktus "SOFTCARE", "HYGISOFT" un "DESISOFT".

Mūsdienu ķīmiskajā pasaulē arvien vairāk pieaug pieprasījums pēc produktiem, kas nesatur kaitīgus piejaukumus. Kā izplatītājs kopā ar ražotājiem, mēs esam par dabai un patērētājiem draudzīgiem produktiem un vēlamies parādīt ceļu uz tīru vidi un drošu šo produktu lietošanu.

„SOFTCARE” ir pēc jaunākās tehnoloģijas ražoti kopšanas un aizsardzības līdzekļi. Tie ir ieguvuši augstu reputāciju un atzinību ne tikai Ziemeļvalstīs, bet arī visā Pasaulē. Arī Latvijas tirgū „Softcare” ir jau labi pazīstams un iecienīts. "Softcare" produktu klāsts nepārtraukti attīstās. Šobrīd piedāvājam kopšanas un aizsardzības līdzekļus mēbelēm, tekstilam, apģērbiem, paklājiem, ādas un koka aprūpei, stiklam un kristālam kā arī profesionālai lietošanai paklāju un mēbeļu fabrikām, tīrīšanas uzņēmumiem u.c.. Veicam profesionālas virsmu aizsardzības apstrādes ar „Softcare” aizsarglīdzekli.

„HYGISOFT” un „DESISOFT” ir jaunākās paaudzes dezinfekcijas līdzekļi. Tie ir jauni un ļoti efektīvi dezinfekcijas līdzekļi ar plašu pielietojuma spektru, ilgstošu darbību, alkoholu nesaturoši un droši lietotājam un apkārtējai videi. Nodrošina aizsardzību pret vīrusiem, baktērijām, sēnēm un to sporām, aļģēm un pelējumiem. Tie neizraisa alerģiju un ūdensizturīgo virsmu koroziju. „Hygisoft” un „Desisoft” nodrošina ilgstošu aizsardzību jebkur, kur ir nepieciešama no mikroorganismiem brīva vide - slimnīcās, veselības un sabiedriskajās iestādēs, skaistumkopšanā, lauksaimniecībā, lopkopībā, putnkopībā, veterinārijā, dzīvnieku audzētavās, kautuvēs, pārtikas ražošanā un pārstrādē, lopbarības un lauksaimniecības produkcijas noliktavās, transportā, virtuvēs un darbinieku personīgajā higiēnā kā arī mājsaimniecībā un citās pielietojuma sfērās. Veicam telpu, fermu, noliktavu, saldētavu, siltumnīcu un citu objektu profesionālo dezinfekciju ar aerosola termoģeneratoru Pulsfog.

"DO2 Deo Crystal Spray" ir dabas radīts kalnu kristālu dezodorants, kurš ir guvis augstu atzinību Eiropā un kļuvis par lielisku alternatīvu tradicionālajiem dezodorantiem. Piemērots cilvēkiem ar jūtīgu un problemātisku ādu. Nesatur kaitīgas vielas, alkoholu, konservantus, parfīmus un citus piejaukumus. 100% dabīgs, minerālu produkts ar ļoti augstu efektivitāti, ilgstošu darbību un plašu pielietojuma spektru.

Salamandras iela 1 k.2-8 Rīga

Opening hours
pirmdiena:
09:00 - 18:00
otrdiena:
09:00 - 18:00
trešdiena:
09:00 - 18:00
ceturtdiena:
09:00 - 18:00
piektdiena:
09:00 - 18:00
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+37129692822
Linki
Sociālie konti
Keywords
Tīrīšanas produktu piegādātājs

DHS SIA Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company